Kurumsal

AllreskurumsalUst

2004 yılında temelleri atılan ALLRES Project Design Group 10 yılı aşkın ar-ge çalışmalarını ve gelişim süreçlerini tamamlayarak 2015 yılı itibari ile kurumsal bir yapı oluşturmak ve çözüm ortaklığı yaptığı firmalara en yüksek kalite ve daha hızlı hizmet vermek amacı ile bünyesinde yurt içi ve yurt dışı olmak üzere dört mimarlık ofisi kurmuştur. Ancak gelişen sektörde üretim ağından kaynaklanan olumsuzlukları gidermek amacı ile her biri kendi sektöründe lider konumda olan ; Türkiye ve Dünya pazarında projeler gerçekleştirmiş firmaları, büyük bir güç oluşturmasını hedefleyerek ALLRES Project Design Group çatısı altında birleştirmiştir.

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen ALLRES Project Design Group, her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır.Üretiminde Yada Uygulamasında Bulunmadıgımız Hiçbir Ürünü Sitemizde Yayınlamıyoruz.Amaçlanan hedefimiz mimari ve üretim süreçlerini , ortak vizyonları doğrultusunda en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemek ,söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek teknoloji gerektiren ve dünya genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilmiştir. Özellikle Otel ve Avm projelerinde alanlarında köklü geçmişleriyle yerel ve yabancı pazarların güvenini kazanmıştır.

Bu amaçlar ve hedefler doğrultusunda çözüm ortağı olduğu firmalara ,yeni bir hizmet ve kalite anlayışı ile hizmet vermektedir
ALLRES Project Design Group
A.Korkmaz ER

In 2004, foundations were laid ALLRES Project Design Group over 10 years of R & D to complete the work and the development process to create a corporate structure by the year 2015 and partnership in his firm to domestic highest quality and on-site in order to provide faster service and including foreign four architecture offices were established. However, each with the aim to resolve problems caused by the growing industry in the production network with a leading position in its sector; Companies have realized projects in Turkey and the world market, with the aim of creating a great power ALLRES Project Design Group have united under the roof.
continually evolving and growing with dynamic ALLRES Project Design Group, each of which consists of the leading companies in its field. The intended goal is architecture and production processes, with the latest technology in line with the shared vision of fast, high quality and to adopt a people-oriented service delivery principle, which requires the threshold of high technology such fields of activity and be services that provide value at the macro level in the world are considered. In particular, he has gained the confidence of local and foreign markets with its deep-rooted history in the area of the hotel and the Mall project.
These objectives and targets in line with the company as partner, offers a new concept of service and quality
ALLRES Project Design Group
A.Korkmaz ER